Temos

Abejones del CF
Sveiki, noreciau specialisto nuomones. Mano dukryte (jai dabar 9 menesiai) turi problemu su virskinimu. Ismatose nuolat randama nesuvirskinto maisto, riebalu, muilu, gleiviu (koprogramos duomenys), smarkiai pucia pilva, naktimis labai prastai miega. Motinos pienu maitinta iki 8 menesiu, iki 6 men. vien mamos pienu (problemos prasidejo, kai vaikui buvo 4 men.). Atlikti genetiniai tyrimai KMUK, atsakymas: CFTR19 gene mutaciju budingu cistinei fibrozei nerasta. Paskutinis (pirma karta buvo 40mml/l) prakaito tyrimas su Macroduct analizatoriumi 33mml/l (atliktas 2011-02-24, Vilniaus Antakalnio ligonineje). Kudikiui atliktas celiakijos testas neigiamas, taip pat durio ir lopo meginiai del alergiju nieko neparode. Gydytojai teigia, kad tai ne CF. Kokia jusu nuomone, ar tikrai as, mama, galiu nurimti ir kiekviena diena nebijoti, kad kazko dar nepadariau del savo vaiko. O jei klausti be emociju, tai ar jusu praktikoje pasitaike atveju, kai su tokiais duomenimis po kiek laiko vaikui visgi buvo patvirtinta CF? Dekoju uz atsakyma.
07.03.2011
cistine fibroze
norejau padekoti uz visus atsakytus klausimus,susijusius su cistine fibroze,su pagarba svetaines lankytoja
22.11.2010
Klausimas
Ar galima pas jus atvykti konsultacijai Daug metu gydytojai nenustato man ligos, itariu cistine fibroze.
09.03.2011
cistine fibroze
sveiki,gal galit paaiskint ka reiskia plauciu nuotraukos aprasymas-,,...keli zidineliai virsutineje plaucio dalyje,,ar tai labai pavojinga?
09.03.2011
cistine fibroze
sveiki.mano vaikui cistine fibroze misri forma,paumejimai tokie dazni,kad tarp antibitiku vartojimo,tik dvi savaites.siuo metu gaunam lengvos negalios pasalpa,norejau paklausti,ar mums priklauso kokia nors kompensacija vaiko specialiems poreikiams
16.11.2010
BRONCHINĖ ASTMA
Laba diena. Norėčiau užduoti klausimą prof. E. Danilai, nes man labai įdomi ir svarbi jo, kaip profesoriaus, nuomonė. Gydytojai man diagnozavo bronchinę astmą ir alergiją. Šeimoje ir giminėje tokių ar panašių atvejų nėra buvę. Viskas prasidėjo tik 2010 m. birželio mėn., susirgus bronchitu ir pradėjus gerti gydytojo paskirtus antibiotikus Zinnat. Bronchinės astmos forma vis dar sudėtinga ir nekontroliuojama. Jau du kartus buvo stiprūs paūmėjimai, kurių metu buvau paguldyta į ligonines. Pastarąjį kartą gulėjau Jūsų vadovaujamame skyriuje- Pulmonologijos ir alergologijos centre. Abiem atvejais paūmėjimai gydomi Prednisolon tabletėmis. Ligos pradžioje teko vartoti Seretide ir Flixotide diskus, kurie mano atveju buvo mažai veiksmingi. Jūsų skyriaus pulmonologė juos pakeitė į veiksmingesnį Symbicort. Norėčiau paklausti ar tokie staigūs ir ūmūs ligos atsiradimai įprasti Jūsų praktikoje? Ar mano atveju negalėjo šios ligos sukelti paskirtas antibiotikas, nes prie jo šalutinių poveikių yra nurodoma ūmi alerginė reakcija? Gal yra ir kitų gydymo priemonių nei Prednisolon? Kol jį vartoju, jaučiuosi pakankamai gerai, tačiau per kančias palaipsniui jo atsisakius, vėl prasideda priepuoliai, nekalbant jau apie šio vaisto šalutinius poveikius. Kokius tyrimus rekomenduotumėte atlikti mano atveju? Ar čia būtų reikalinga bronchoskopija? Nuo ligos atsiradimo be Prednisolon tablečių negaliu gyventi pilnaverčio gyvenimo. Ir taip jau visas pusmetis! Bijau pasiduoti nevilčiai. Tikiuosi Jūsų patarimo ir dėkoju iš anksto!
23.11.2010
Klausimas
Laba diena. Ar galima ir kokiu tyrimu ištirti Jūsų centre, sunui nustatyta šizoafektinis sutrikimas,ar galima nustatyti kokie vaistai būtų tinkamiausi ir ar tai nepaveldėjo iš giminės ,močiutė sirgo epilepsija .ačiū.
09.11.2009
Klausimas
sveiki noriu paklaust jai isitikinus esu kad dnr atliktas neteisingai,kur kreiptis i ligonines direktoriu ar eit kur kitur?aciu
27.12.2009
Klausimas
laba diena.po antipseudomoninio antibijotiku kurso,praejus savaitei vaikas vel pradejo koset,sloguot...pridejus ausi prie krutines,girdis cypciojimas,siurkstus alsavimas, kaip per vamzdi.kosulys sausas,jo metu paleidzia ir nosi,sekretas skaidrus.norejau paklausti ar ir vel reikalingas antibijotiku kursas.israsant bukle vaiko buvo gera,plauciuose karkalu nesigirdejo,jokio kosulio nebebuvo.
18.06.2010
jurgitamama
mano sunelis cerga cf jau nuo pirmos gimimo minutes jam nustatyta pagrindine forma.ligos eiga labai sunki,pastovei,puse metu ,guledavome reanimacijoje,buvome prijungti prie kvepavimo aparato jau kelis kartus.dabar jau mum metai esame labai aktyvus vaikai mokame vaikscioti , sliauzioti, sedeti.tik musu svoris labai mazas vos 8.650kg, mum itareme mazakraujyste. jau 2 menesiai kaip musu kraujyje mazas kiekis gelezies,nors gereme ir feroglobine, burokeliu sultis su morkomis ir obuoliais spaustais namuose. kaip atstatyti gelezi kraujije?
23.01.2010
<<  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >  >>